PPF ochranná fólie

předem řezaná plotrem

hledáte funkční ochranu proti mechanickému poškození laku? Hledáte PPF - anglicky paint protection film - čirá fólie, která odolá klasickému poškození od odlétavajících kamínků nebo kontaktu na parkovištích - dodá laku krásný lesk a jako obrovskou třešeň na dortu má PPF samohojivou vlastnost. To znamená, že už na sluníčku mizí vlasové škrábance způsobené např. neodborným mytí. Jako ochrana nemá konkurenci - na Vaše nové auto je to nutnost. Výhoda lesklé varianty je instalace na jakoukoliv část vozu - např. jen přední část a zbytek vozu ochránit keramickou ochrannou nebo voskem. Není vidět rozdíl mezi polepenou a nepolepenou částí. lze instalovat na světla, lesklé černé díly (sloupky) a lesklé části interiéru. 

dovolte mi představit Vám PRE-CUT PPF - což znamená, že se folie neřeže nožem na laku, ale využívá se obsáhlá databáze podkladů k vyřezání PPF předem na plotru, který mám ve studiu. Data jdou libovolně upravovat a tak se mohou přidat záhyby, protáhnout strany a podobně - vše pro Vaši spokojenost a hlavně bezpečnost. 

k dispozici je fólie i v matné variantě. ta jde lepit jak na matné laky ( je nutný celopolep vozu) nebo i na lesklý lak a získat tím matný / satinový vzhled a zároveň ochranu v jednom. ta výsledná změna je dokonalá


GR a právě připravená folie
GR a právě připravená folie